تبلیغات
مطالب اینترنتی - لزوم تعریف پیوست گردشگری برای پرونده‌های ثبتی سه‌گانه گردشگری طبیعی، سلامت و مذهبی قم را مقصد گردشگری می کند – گردشگری
 
مطالب اینترنتی
صفحه نخست         تماس با مدیر         پست الکترونیک        RSS         ATOM
 
 مفیدستان:

معاون رئیس‌جمهوری در سومین جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی قم تأکید کرد؛

لزوم تعریف پیوست گردشگری برای پرونده‌های ثبتی/ سه‌گانه گردشگری طبیعی، سلامت و مذهبی قم را مقصد گردشگری می کند

خبرگزاری آریا- معاون رئیس‌جمهوری در سومین جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی قم که صبح امروز ۱۶ خرداد ۹۶ در استانداری قم برگزار شد تأکید کرد که تعریف پیوست گردشگری برای پرونده‌های ثبتی از ملزومات استفاده از ظرفیت‌های گردشگری است.
به گزارش خبرگزاری آریا، زهرا احمدی‌پور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در این جلسه ضمن تبریک ماه مبارک رمضان و تبریک انتخاب هوشمندانه ملت ایران گفت: «ملت ایران نشان دادند که عقلانیت و بلوغ سیاسی‌شان در حدی است که می‌توانند در هر شرایط سختی بهترین انتخاب را انجام دهند. امیدوارم دکتر حسن روحانی رئیس‌جمهوری ایران در دولت دوازدهم بتواند در تحقق تعهداتی که در کارزار انتخابات ارائه کرد موفق باشد و کمک گرفتن از تمام مدیرانی که در دولت یازدهم در سطح استان‌ها تلاش کردند که رئیس‌جمهوری بتواند به اهدافش دست پیدا کند، ادامه پیدا کند و در دولت دوازدهم نیز شاهد قدم‌های مؤثر جدی دولت باشیم تا به اعتماد دوباره مردم پاسخی درخور داده شود.»
او با اشاره به اینکه امسال در بحث اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال را به‌عنوان محور داریم، گفت: «پیش‌فرض قرارگاه اقتصاد مقاومتی این است که در سال ۹۵ هماهنگی‌های بین‌دستگاهی، جهت‌گیری‌ها و گفتمان‌سازی ایجاد شده است و در سال ۹۶ باید مشخص کنیم که این جهت‌گیری‌ها چه میزان تولید و اشتغال می‌تواند ایجاد کند.»
احمدی‌پور با بیان اینکه مسیر حرکت اقتصاد مقاومتی در سال ۹۶ را مقام معظم رهبری در ابتدای سال برای ما مشخص کردند، گفت: «یکی از مسائل مهم این است که در قالب بهبود فضای کسب‌وکار، باید بحث واگذاری‌ها به‌صورت جدی مورد توجه قرار گیرد، کاهش تصدی‌گری دولت، واگذاری به بخش خصوصی، تسهیل‌گری دولت برای استفاده بهتر از امکانات موجود مورد توجه قرار گیرد.»
او ادامه داد: «دولت باید این تسهیل‌گری را انجام دهد تا در سال ۹۶ در بحث واگذاری‌ها موفق‌تر عمل کنیم تا بتوانیم بسته خروج از رکود را در قالب افزایش تولید ارائه کنیم. در این زمینه شناسایی مزیت‌ها برای هر استان و خلق ثروت بر اساس آن یکی از اولویت‌های جدی است.»

توسعه صنعت‌ومعدن، گردشگری، آی‌تی و انرژی‌های نو، جهت‌گیری قم در اقتصاد مقاومتی
معاون رئیس‌جمهوری تأکید کرد: «قرار نیست همه استان‌ها در همه زمینه‌ها اقداماتی را انجام دهند، بلکه باید با توجه به ظرفیت هر استان برای آن استان برنامه‌ریزی کرد. استان قم جهت‌گیری خود را بر بحث توسعه صنعت‌ومعدن، گردشگری، آی‌تی و انرژی‌های نو متمرکز کرده است. این جهت‌گیری‌ها می‌توانند زیربناهای مورد نیاز برای توسعه استان را فراهم کنند. البته مشخص نشده است که اگر بخواهیم در توسعه گردشگری عمل کنیم کدام محور توسعه برای استان قم می‌تواند مدنظر باشد.»
او با اشاره به اینکه بحث گردشگری زیارت یکی از اولویت‌های مهم استان قم است، گفت: «اگربتوانیم برنامه مشترک سه‌گانه طبیعت‌گردی، سلامت و زیارتی برای گردشگری استان قم را مدنظر قرار دهیم، به نتیجه مطلوب‌تری دست پیدا می‌کنیم، ظرفیت‌های موجود استان قم می‌تواند هر سه جنبه را پوشش دهد. باید جهت‌گیری در توسعه زیرساخت‌ها را به این سمت حرکت دهیم. استان قم در حال حاضر به‌اندازه سایر استان‌ها، استان محل اقامت برای گردشگران نیست، بنابراین مهم است که مشخص کنیم برای این استان قصد داریم چه میزبانی‌هایی را برعهده بگیرید، چه تعهداتی را در مناسبات و رویدادهای بخش گردشگری بر عهده‌ بگیرید، چه مشارکت‌هایی در برنامه‌های استان‌های مجاور داشته باشید و… این تعاریف کمک می‌کند که ظرفیت‌های گردشگری استان قم را معرفی کنید.»

لزوم تبلیغات و معرفی ظرفیت‌های استان قم
معاون رئیس‌جمهوری با بیان اینکه چندان نمی‌توان بر روی گردشگران مذهبی مدیریت چندانی داشت، گفت: «باید در ازای تغییر زیرساخت‌ها، در ذهنیت گردشگری که وارد استان می‌شود نیز تغییراتی ایجاد کرد، باید در بحث تبلیغات و معرفی ظرفیت‌های استان قم جدی‌تر عمل کنید. می‌توان با تهیه بروشورهایی جاذبه‌های استان را به گردشگران معرفی کرد. گردشگری که از قم عبور می‌کند باید مطلع شود که اگر در قم سکونت کند می‌تواند از چه ظرفیت‌هایی بهره ببرد، می‌توان در تمام رستوران‌ها و مراکز خدماتی‌رفاهی، جذابیت‌ها و ظرفیت‌های استان را در بیلبوردهای تبلیغاتی معرفی کرد.»
او تأکید کرد: «این‌که نتوانسته‌ایم در مجموع از ظرفیت‌های استان برای افزایش گردشگر استفاده کنیم، علاوه بر توسعه نیافتن زیرساخت‌ها مربوط به این است که برای هیچ‌کدام از پرونده‌های ثبتی، پیوست گردشگری تعریف نکرده‌ایم، این مشکل به استان قم مربوط نیست و به سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری برمی‌گردد. تا زمانی که برای پرونده‌های ثبتی پیوست گردشگری تعریف نشود، آورده چندانی برای استان‌ها و کشور نخواهد داشت.»

قم را به‌صورت شهری هوشمند و خلاق معرفی کنیم
احمدی‌پور بیان کرد: «در قالب گردشگری باید به سمتی پیش برویم که قم را به‌صورت شهری هوشمند و خلاق معرفی کنیم. بازخوانی الگوی زیست مذهبی یکی از ظرفیت‌های خوبی است که در استان وجود دارد. معرفی این الگوی زیست می‌تواند برای تورهای دانش‌آموزی و تورهای گردشگری بسیار جذاب باشد.»
او با تأکید بر اینکه قم باید تورهای مشترک با استان‌های هم‌جوار برگزارکند گفت: «این تورهای مشترک می‌تواند به ماندگاری بیشتر گردشگر در استان قم کمک بزرگی کند. همچنین بحث توسعه گردشگری داخلی در تمام استان‌ها بیشتر رویدادمحور است، درحالی‌که برای توسعه گردشگری داخلی برای تمام ایام سال برنامه‌ریزی کنیم.»
رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری با اشاره به این‌که کارگاه‌گردی، بازدید از اماکن تاریخی، بازدید از بیوت علما و شخصیت‌ها و…ظرفیت‌هایی برای توسعه گردشگری است، گفت: «می‌توان با شبکه کردن این ظرفیت‌ها، گردشگری داخلی استان را توسعه داد. در دنیا تنها چهاردرصد به گردشگری بین‌المللی منوط شده است و ۹۶درصد به گردشگری داخلی برمی‌گردد.»

نیاز به یک موزه قوی
او درباره راه‌اندازی موزه تاریخی قم گفت: «اگر بخواهید قم را به‌عنوان مقصد گردشگری تبدیل کنید، حتما به یک موزه قوی نیازمند هستید. همچنین باید تیمچه قم را تقویت کرد زیرا این تیمچه در موقعیت جغرافیایی بسیار خوبی قرار گرفته است. سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری نیز آمادگی خود را برای همکاری با استان اعلام می‌کند.»
احمدی‌پور تأکید کرد: «مهم است که قم بتواند بخشی از سهمیه‌‌ای را که به‌جهت میزبانی رویدادها به تهران اختصاص پیدا می‌کند، به‌خود اختصاص دهد. می‌توان بخشی از رویداد‌ها و همایش‌های ملی و بین‌المللی را به قم هدایت کرد. در ستاد ملی تبریز ۲۰۱۸ نیز قرار شد که همایش‌ها و نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران را به تبریز ببریم. از طریق همین شبکه‌هایی که در بحث گردشگری در دنیا به‌ویژه کشورهای اسلامی وجود دارد، می‌توان یک سال برای قم میزبانی گرفت تا ظرفیت‌های استان قم تقویت شود.»
او افزود: «البته بیش از هر چیزی باید بحث تبلیغات و بازاریابی را به‌صورت جدی دنبال کنید و با شرکت در نمایشگاه‌های بین‌المللی و ملی ظرفیت‌های استان خود را معرفی کنید.»

سرمایه‌گذاری روی سه‌گانه گردشگری طبیعی، سلامت و مذهبی
معاون رئیس‌جمهوری خاطرنشان کرد: «باید روی سه‌گانه گردشگری طبیعی، سلامت و مذهبی سرمایه‌گذاری کنید تا بتوانید گروه‌های مختلف گردشگران و سرمایه‌گذاران را به این استان جذب کنید. سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری نیز به شما کمک خواهد کرد. در همه این زمینه‌ها در کنار شما خواهیم بود تا ظرفیت‌های استان بیشتر معرفی شود.»
او با اشاره به اینکه در بسته اقتصاد مقاومتی، توسعه صنایع‌دستی را نیز داریم، گفت: «صنایع‌دستی می‌تواند بخش لاینفک توسعه گردشگری داخلی باشد و اشتغال را برای ما با کمترین هزینه ایجاد کند.»
احمدی‌پور با اشاره به توسعه و اتصال به شبکه ریلی در این استان گفت: «با نگاه خاص دولت به توسعه شبکه ریلی و جاده‌ای این برنامه می‌تواند یکی از مزیت‌های استان باشد.»
او افزود: «خوشحالم که استان قم جهت‌گیری خود را مشخص کرده است، گمان می‌کنم با این اقدامات بتوانیم شاهد اتفاقات خوبی در بحث “اقتصاد مقاومتی: تولید و اشتغال” در استان قم باشیم.»
معاون رئیس‌جمهوری همچنین امروز با سفر به همدان در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی این استان شرکت خواهد کرد.لینک منبع

بازنشر: مفیدستان

مطلب لزوم تعریف پیوست گردشگری برای پرونده‌های ثبتی/ سه‌گانه گردشگری طبیعی، سلامت و مذهبی قم را مقصد گردشگری می کند – گردشگری در سایت مفیدستان
برای دریافت مطالب مفید به سایت مفیدستان مراجعه فرمایید.


لینک منبع و پست :لزوم تعریف پیوست گردشگری برای پرونده‌های ثبتی/ سه‌گانه گردشگری طبیعی، سلامت و مذهبی قم را مقصد گردشگری می کند – گردشگری
http://mofidestan.ir/%d9%84%d8%b2%d9%88%d9%85-%d8%aa%d8%b9%d8%b1%d9%8a%d9%81-%d9%be%d9%8a%d9%88%d8%b3%d8%aa-%da%af%d8%b1%d8%af%d8%b4%da%af%d8%b1%d9%8a-%d8%a8%d8%b1%d8%a7%d9%8a-%d9%be%d8%b1%d9%88%d9%86%d8%af%d9%87%e2%80%8c/نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


یکشنبه 27 مرداد 1398 01:31 ق.ظ
Hi there! Quick question that's totally off topic.
Do you know how to make your site mobile friendly?
My weblog looks weird when browsing from my iphone 4.

I'm trying to find a theme or plugin that might be able to correct this issue.
If you have any recommendations, please share.

Thank you!
یکشنبه 27 مرداد 1398 12:06 ق.ظ
essay writing help uk [url=http://writinghelptfj.com/]essay help agencies[/url] help writing a essay <a href="http://writinghelptfj.com/#">help narrative essay</a> help i can write my essay http://writinghelptfj.com/
شنبه 26 مرداد 1398 09:40 ب.ظ
Wow! This blog looks exactly like my old one!
It's on a entirely different subject but it has pretty
much the same page layout and design. Superb choice of colors!
شنبه 26 مرداد 1398 05:02 ب.ظ
Hi, Neat post. There's an issue with your site in web explorer, could test this?
IE nonetheless is the marketplace leader and a huge section of people will leave out your great writing because of this problem.
شنبه 26 مرداد 1398 04:29 ب.ظ
what is fluoxetine http://prozacfluoxetinesq.com/ - fluoxetine anxiety fluoxetine weight gain <a href="http://prozacfluoxetinesq.com/#">is prozac an ssri</a> fluoxetine interactions http://prozacfluoxetinesq.com/
شنبه 26 مرداد 1398 01:39 ب.ظ
My spouse and I stumbled over here different web address and thought I might as well check things out.

I like what I see so i am just following you. Look forward to looking into your web page yet again.
شنبه 26 مرداد 1398 10:42 ق.ظ
What's up, yeah this post is genuinely good and I have learned lot of things from it on the topic
of blogging. thanks.
شنبه 26 مرداد 1398 08:06 ق.ظ
If you know you will be holding your vehicle in the international airport,
get in touch with ahead of time along with arrange parking.
Scheduling parking when you leave will be likely to
amount to much more. If you reside nearby the air port, prehaps you are best calling the taxi as compared to placing your vehicle within airport storage space.
https://wizimatic.com/the-angry-birds-movie-2-2019-full-movie-download/
شنبه 26 مرداد 1398 07:38 ق.ظ
Travel might be peculiar often. It is sometimes from need, occasionally regarding entertainment, and frequently a bit
of equally. Regardless of your Travel objectives,
the proper data could be a significant advantage. Advantages
and drawbacks full of useful suggest that may boost your knowledge.
https://watch-online.moviefullmovies.zone/streaming-online/watch-the-angry-birds-movie-2-online
شنبه 26 مرداد 1398 01:21 ق.ظ
canadian pharmacy cialis http://onlinepharmacywgrj.com/ - best canadian online pharmacy drugs from canada <a href="http://onlinepharmacywgrj.com/#">canada pharmacy online</a> canadian pharmacy online http://onlinepharmacywgrj.com/
جمعه 25 مرداد 1398 11:17 ب.ظ
best online canadian pharmacy [url=http://onlinepharmacywgrj.com/]online pharmacy canada[/url] canada drugs online <a href="http://onlinepharmacywgrj.com/#">best online pharmacy</a> canadian pharmacy viagra http://onlinepharmacywgrj.com/
جمعه 25 مرداد 1398 10:13 ب.ظ
There's certainly a great deal to learn about this subject.
I really like all of the points you have made.
جمعه 25 مرداد 1398 09:04 ب.ظ
There are several choices you could anticipate to help make within your Travel plans.
Your vacation might be thrilling for these particular products.
This article will supply you with the required advice to be sure your trip is actually
stress-free. https://jokerfullmovie.com/
جمعه 25 مرداد 1398 09:04 ب.ظ
Determine if you may need a mastercard to view your location. The actual control time for Travel visas can vary greatly, so it's recommended that you comprehensive the applying procedure
with plenty of forethought of your respective departure day.
If you don't use a visa and your vacation spot calls for this, then you will be unable to get into.

https://jokerfull.net/
جمعه 25 مرداد 1398 07:57 ب.ظ
The other day, while I was at work, my sister stole my iphone and tested to see
if it can survive a 25 foot drop, just so she can be a youtube
sensation. My iPad is now broken and she has 83 views. I know this is entirely off topic but I had to share it
with someone! http://kockazatkutato.hu/index.php?option=com_k2&view=itemlist&task=user&id=687198
جمعه 25 مرداد 1398 03:38 ب.ظ
You could certainly see your skills within the article you write.
The world hopes for more passionate writers like you who are not afraid to mention how they believe.
At all times go after your heart.
جمعه 25 مرداد 1398 12:37 ب.ظ
canada online pharmacy http://canadianpharmacywezw.com/ - canada online pharmacy canada pharmacy online <a href="http://canadianpharmacywezw.com/#">canada drugs online</a> online canadian pharmacy http://canadianpharmacywezw.com/
جمعه 25 مرداد 1398 11:13 ق.ظ
Have you ever considered about including a little bit more than just your articles?
I mean, what you say is valuable and all. However think about
if you added some great images or video clips to give your posts more, "pop"!
Your content is excellent but with pics and videos, this website could
certainly be one of the best in its niche.
Great blog! http://gtupuw.org/index.php?option=com_k2&view=itemlist&task=user&id=2731441
جمعه 25 مرداد 1398 10:51 ق.ظ
I think the admin of this website is in fact working hard for his
web page, because here every data is quality based stuff.
http://mobility-corp.com/index.php?option=com_k2&view=itemlist&task=user&id=3437824
جمعه 25 مرداد 1398 08:41 ق.ظ
Greate pieces. Keep posting such kind of information on your page.
Im really impressed by it.
Hey there, You've done a fantastic job. I will certainly digg
it and in my view recommend to my friends. I am sure they will be benefited from this web site.
جمعه 25 مرداد 1398 08:04 ق.ظ
Great web site you have here.. It's hard to find
high-quality writing like yours nowadays. I truly appreciate people like you!
Take care!! http://www.teknallsnc.com/index.php?option=com_k2&view=itemlist&task=user&id=941029
جمعه 25 مرداد 1398 07:40 ق.ظ
I was wondering if you ever considered changing the page layout of your website?
Its very well written; I love what youve got to say.
But maybe you could a little more in the way of content so people could connect with
it better. Youve got an awful lot of text for only having 1 or two images.
Maybe you could space it out better? http://www.loolalab.com/index.php?option=com_k2&view=itemlist&task=user&id=892664
جمعه 25 مرداد 1398 04:11 ق.ظ
You actually make it appear so easy with your presentation but I in finding this topic to be
actually something which I feel I'd by no means understand.
It seems too complex and extremely wide for me. I am looking ahead on your next post, I'll try to get the cling of it!
پنجشنبه 24 مرداد 1398 06:55 ب.ظ
Children usually tend to have tooth decay than adults.
پنجشنبه 24 مرداد 1398 01:46 ب.ظ
Greetings! I know this is kinda off topic but I'd figured I'd ask.
Would you be interested in trading links or maybe guest writing a blog post
or vice-versa? My website addresses a lot of the
same topics as yours and I feel we could greatly benefit from each other.
If you are interested feel free to send me an email.
I look forward to hearing from you! Superb blog by the way!
http://www.fscmian.com/comment/html/?389989.html
پنجشنبه 24 مرداد 1398 11:49 ق.ظ
This is my first time pay a visit at here and i am
really pleassant to read all at alone place.
http://wiki.sirrus.com.br/index.php?title=Strengthen_Your_Memory_Using_This_Type_Of_Great_Suggestions
پنجشنبه 24 مرداد 1398 10:57 ق.ظ
I've been exploring for a bit for any high-quality articles or blog posts in this kind of
space . Exploring in Yahoo I ultimately stumbled upon this site.
Studying this information So i am glad to convey that I have a very excellent uncanny feeling I discovered just what I needed.
I so much certainly will make sure to don?t forget this web
site and provides it a look on a constant basis.
http://tinaontech.com/members/cookrocket6/activity/253457/
پنجشنبه 24 مرداد 1398 10:37 ق.ظ
Hi there colleagues, nice paragraph and fastidious urging commented here,
I am genuinely enjoying by these. http://wiki.abecbrasil.org.br/mediawiki-1.26.2/index.php?title=Lowering_Saturated_Fat_In_Your_Daily_Diet_Can_Enhance_Recollection
چهارشنبه 23 مرداد 1398 10:48 ب.ظ
Great site you have here but I was wanting to know if you knew of any community forums
that cover the same topics talked about in this article? I'd
really love to be a part of community where I can get responses from other experienced individuals that share the same
interest. If you have any recommendations, please let
me know. Many thanks!
چهارشنبه 23 مرداد 1398 05:17 ب.ظ
I like it whenever people come together and share opinions.
Great website, stick with it!
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر


نمایش نظرات 1 تا 30
درباره وبلاگ


مدیر وبلاگ : نویسنده
نویسندگان
جستجو

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :